• Wynajem podnośników

  Konserwacja latarni czy sygnalizacji świetlnej na ulicy? Montowanie obiektów na dużych wysokościach? Od dziś nie będzie to dla Ciebie problemem! Wypożycz nasz podnośnik koszowy i szybko i sprawnie wykonaj niezbędne dla Ciebie czy dobra publicznego zadania. Nasze urządzenia posiadają pełną akceptację UDT więcej.


  Zapraszamy do szybkiego kontaktu +48 690 066 060

 • Usługi remontowo-budowlane

  Usługi podnośnikiem

  Możemy Ci zaoferować szeroki zakres usług wykonywanych podnośnikiem: od mycia okien w domach jednorodzinnych i malowania dachów skończywszy na wycince drzew i przycinaniu gałęzi. Skorzystaj z doświadczenia i umiejętności, którymi tylko my możemy się na rynku pochwalić więcej.

 • Podesty ruchome, zwyżki

  Podnośniki koszowe

  Dowiedz się więcej na temat urządzeń, których używamy podczas wykonywania naszych prac. Podnośniki koszowe, które mamy na stanie pozwalają na bezpieczne i solidne realizowanie zleceń naszych Klientów, ponieważ dbamy o wypełnianie wszystkich wymogów i standardów Urzędu Dozoru Technicznego więcej.

 • Prace na wysokościach

  Montaż reklam

  Chcesz być widoczny? Marzysz o tym, by dotrzeć do dużej grupy ludzi? Skorzystaj z naszych usług montażu reklam. Na zlecenie wykonujemy takie usługi, jak prace na wysokościach. Dzięki nam będziesz widoczny z dużej odległości. Sprawdź nas i przekonaj się, że nasze prace wykonujemy na najwyższym poziomie więcej.

Winda dekarska Łódź

Od dłużeszego czasu w naszej firmie dysponujemy unikalnym sprzętem na łódzkim rynku - wyciągiem dekarskim.

Winda dekarsko - towarowa to urządzenie dzieki któremu bez wysiłku i bardzo szybko przetransportujesz wielko gabarytowe przedmieoty na porządaną wysokość. Dzięki temu zaoszczędzisz mnustwo czasu, poniważ przedmioty transportowane będą z poziomu zero na wybrane przez Ciebie piętro. Zapomnij o noszeniu w wąskich klatkach schodowych, rozkecaniu i skręcaniu przedmiotów w celu ich transportu.


Wyciąg towarowy Łódź

Winda dekarska na podwoziu samochodowym umożliwia dojazd i rozłożenie w wielu nieodstępnych miejscach. Szybko i bezpiecznie przeniesiemy różnego rodzaju ładunki na wysokość nawet 34 metrów. Zapomnij o noszeniu materiałów budowlanych na wykończenie dachu, mieszkania. Wszystko zostanie przetransportowane za jednym razem. Zapraszamy do bezpośrednio kontaktu, i skorzystania z naszej unikatowej oferty na łódzkim rynku usług podnośnikowych.


Wyciąg dekarski łódź

Zastanwiasz się co możesz wykonać za pomocą naszego wyciągu dekarskiego:

 • transport materiałów budowlanych na dach
 • transport mebli do mieszkania
 • transport maszyn
 • transport pianina czy fortepianu
 • wniesienie lodówki
 • transport worków z cementem, płytek, glazury, terakoty, klejów itp.
Zapraszamy do kontaktu i niezobowiązującej wyceny naszej usługi. Masz pytania dzwoń +48 690 066 060

Usługi


Obsługujemy również takie miasta: Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Rzgów, Starowa Góra, Wiśniowa Góra, Andrespol, Bedoń, Kalonka, Smardzew, Stryków, Rąbień i inne w województwie łódzkim
 

Siedziba firmy Łódź

Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby w Łodzi

93-138 Łódź
ul. Siedlecka 3b
tel. +48 690 066 060
biuro@rent-expert.pl

Oddział Warszawa

02-237 Warszawa
ul. Instalatorów 9
tel. +48 690 066 060

Nasze usługi:
- wynajem podnośników koszowych
- usługi podnośnikiem koszowym
- podnośniki koszowe z operatorem

Na terenie Warszawy wykonujemy tylko prace długoterminowe, kiludniowe.

Dlaczego my?

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Jesteśmy profesjonalistami, którzy w pracy z Klientami stawiają na bezpieczeństwo, dlatego właśnie możemy poszczycić się doskonałymi wynikami i wieloma kontrahentami, którzy korzystają z podnośników przez nas wynajmowanych. Poza wypożaczaniem podnośników koszowych wykonujemy przy ich użyciu określone prace zlecone przez Klientów.






Oddział Kalinko

95-030 Kalinko
Kalinko 49B
tel. +48 690 066 060

Kontakt

Rent Expert

Wynajem maszyn budowlanych
93-138 Łódź
ul. Siedlecka 3b
tel. +48 690 066 060
biuro@rent-expert.pl



Oddział Warszawa

02-237 Warszawa
ul. Instalatorów 9
tel. +48 690 066 060