• Wynajem podnośników

  Konserwacja latarni czy sygnalizacji świetlnej na ulicy? Montowanie obiektów na dużych wysokościach? Od dziś nie będzie to dla Ciebie problemem! Wypożycz nasz podnośnik koszowy i szybko i sprawnie wykonaj niezbędne dla Ciebie czy dobra publicznego zadania. Nasze urządzenia posiadają pełną akceptację UDT więcej.


  Zapraszamy do szybkiego kontaktu +48 690 066 060

 • Usługi remontowo-budowlane

  Usługi podnośnikiem

  Możemy Ci zaoferować szeroki zakres usług wykonywanych podnośnikiem: od mycia okien w domach jednorodzinnych i malowania dachów skończywszy na wycince drzew i przycinaniu gałęzi. Skorzystaj z doświadczenia i umiejętności, którymi tylko my możemy się na rynku pochwalić więcej.

 • Podesty ruchome, zwyżki

  Podnośniki koszowe

  Dowiedz się więcej na temat urządzeń, których używamy podczas wykonywania naszych prac. Podnośniki koszowe, które mamy na stanie pozwalają na bezpieczne i solidne realizowanie zleceń naszych Klientów, ponieważ dbamy o wypełnianie wszystkich wymogów i standardów Urzędu Dozoru Technicznego więcej.

 • Prace na wysokościach

  Montaż reklam

  Chcesz być widoczny? Marzysz o tym, by dotrzeć do dużej grupy ludzi? Skorzystaj z naszych usług montażu reklam. Na zlecenie wykonujemy takie usługi, jak prace na wysokościach. Dzięki nam będziesz widoczny z dużej odległości. Sprawdź nas i przekonaj się, że nasze prace wykonujemy na najwyższym poziomie więcej.

Odśnieżanie dachów podnośnikiem koszowym

Odśnieżanie dachów
Oferujemy odśnieżanie dachów wykonywane przy użyciu podnośników koszowych. To profesjonalne usługi polegające na podniesieniu operatora na wysokość dachu w celu usuwania zalegającego śniegu oraz zwisających sopli.

Gdy powoli nadchodzi zima, warto przygotować się na opady śniegu, w tym również zaśnieżone dachy i wiszące sople. Odśnieżanie dachów i usuwanie sopli jest istotne, ponieważ pozwala na zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa i norm. Tak często słyszy się o tym, że zimą dochodzi do wypadków w postaci zawalenia nieodśnieżonego dachu lub że spadające sople spowodują czyjś wypadek. To niewielka cena za spokój i pewność, że nie wydarzy się nic złego.


Usuwanie sopli

Usuwanie sopliDla naszej firmy Rent-Expert nie ma żadnych ograniczeń w zakresie odśnieżania dachów. Pracujemy ze wszystkimi rodzajami dachów. Gwarantujemy profesjonalne usługi w zakresie: • odśnieżanie dachów pokrytych blachodachówką
 • odśnieżanie dachów membranowych
 • odśnieżanie dachów pokrytych papą
 • odśnieżanie dachów pokrytych dachówką

Prace wykonujemy bez względu na wszystkie czynniki: powierzchnia dachu do odśnieżania, ilość możliwość miejsc zrzutu śniegu, powierzchnia dachu w m2, kształt dachu, rodzaj pokrycia dachu, grubość wartstwy dachu, pochylenie dachu.


Oprócz odśnieżania dachów podnośnikiem koszowym oferujemy również usuwanie sopli.


Usuwanie śniegu z dachów wydaje się czynnością prozaiczną, którą może wykonać praktycznie każdy, jeśli jednak zależy Ci na najwyższej możliwej jakości, to wybierz odśnieżanie dachów, które oferuje Rent-Expert.


Cechuje nas profesjonalizm, terminowość oraz atrakcyjne ceny. Oferujemy wynajem podnośników koszowych w Łodzi.

Usługi


Obsługujemy również takie miasta: Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Rzgów, Starowa Góra, Wiśniowa Góra, Andrespol, Bedoń, Kalonka, Smardzew, Stryków, Rąbień i inne w województwie łódzkim
 

Siedziba firmy Łódź

Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby w Łodzi

93-138 Łódź
ul. Siedlecka 3b
tel. +48 690 066 060
biuro@rent-expert.pl

Oddział Warszawa

02-237 Warszawa
ul. Instalatorów 9
tel. +48 690 066 060

Nasze usługi:
- wynajem podnośników koszowych
- usługi podnośnikiem koszowym
- podnośniki koszowe z operatorem

Na terenie Warszawy wykonujemy tylko prace długoterminowe, kiludniowe.

Dlaczego my?

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Jesteśmy profesjonalistami, którzy w pracy z Klientami stawiają na bezpieczeństwo, dlatego właśnie możemy poszczycić się doskonałymi wynikami i wieloma kontrahentami, którzy korzystają z podnośników przez nas wynajmowanych. Poza wypożaczaniem podnośników koszowych wykonujemy przy ich użyciu określone prace zlecone przez Klientów.


Oddział Kalinko

95-030 Kalinko
Kalinko 49B
tel. +48 690 066 060

Kontakt

Rent Expert

Wynajem maszyn budowlanych
93-138 Łódź
ul. Siedlecka 3b
tel. +48 690 066 060
biuro@rent-expert.plOddział Warszawa

02-237 Warszawa
ul. Instalatorów 9
tel. +48 690 066 060