• Wynajem podnośników

  Konserwacja latarni czy sygnalizacji świetlnej na ulicy? Montowanie obiektów na dużych wysokościach? Od dziś nie będzie to dla Ciebie problemem! Wypożycz nasz podnośnik koszowy i szybko i sprawnie wykonaj niezbędne dla Ciebie czy dobra publicznego zadania. Nasze urządzenia posiadają pełną akceptację UDT więcej.


  Zapraszamy do szybkiego kontaktu +48 690 066 060

 • Usługi remontowo-budowlane

  Usługi podnośnikiem

  Możemy Ci zaoferować szeroki zakres usług wykonywanych podnośnikiem: od mycia okien w domach jednorodzinnych i malowania dachów skończywszy na wycince drzew i przycinaniu gałęzi. Skorzystaj z doświadczenia i umiejętności, którymi tylko my możemy się na rynku pochwalić więcej.

 • Podesty ruchome, zwyżki

  Podnośniki koszowe

  Dowiedz się więcej na temat urządzeń, których używamy podczas wykonywania naszych prac. Podnośniki koszowe, które mamy na stanie pozwalają na bezpieczne i solidne realizowanie zleceń naszych Klientów, ponieważ dbamy o wypełnianie wszystkich wymogów i standardów Urzędu Dozoru Technicznego więcej.

 • Prace na wysokościach

  Montaż reklam

  Chcesz być widoczny? Marzysz o tym, by dotrzeć do dużej grupy ludzi? Skorzystaj z naszych usług montażu reklam. Na zlecenie wykonujemy takie usługi, jak prace na wysokościach. Dzięki nam będziesz widoczny z dużej odległości. Sprawdź nas i przekonaj się, że nasze prace wykonujemy na najwyższym poziomie więcej.

Wynajem podnośnika koszowego zimą – montaż ozdób świątecznych

Montaż ozdób świątecznych
Początek jesieni to dobry początek, by zacząć myśleć już o tegorocznych ozdobach świątecznych – w sklepach i wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwach klimat bożonarodzeniowy pojawia się znacznie wcześniej niż w naszych domach.

Promocje świąteczne, prezenty, upominki z okazji mikołajek czy gwiazdki – to tylko najprostsze przykłady tego, co można znaleźć w tym czasie na półkach sklepowych. Nie można jednak robić zakupów świątecznych bez odpowiednio zbudowanego nastroju. W firmie Rent-Expert doskonale o tym wiemy i dlatego oferujemy w tym okresie również montaż ozdób świątecznych.


Co oferujemy – montaż choinek sztucznych, światełek, bombek

Montaż światełek świątecznychJesteśmy profesjonalnymi operatorami podnośników koszowych i prowadzimy usługi na terenie całej Łodzi. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa z wielu branż, w tym handlowej i budowlanej.


Zawieszanie ozdób świątecznych, montaż choinek sztucznych, bombek i światełek to zadanie, które musi być wykonane perfekcyjnie. Tylko dzięki naszym doświadczonym operatorom podnośników koszowych efekt będzie powalający i tylko im będziesz zawdzięczać piękny wygląd wystaw, dachów sklepów, profesjonalnie zawieszone ozdoby świąteczne. Jednym z ważniejszych elementów iluminacji świątecznych jest oświetlenie. Proponujemy wykonanie usługi montażu oświetlenia świątecznego w niezwykle atrakcyjnej, niskiej cenie.


Skorzystaj z podnośnika koszowego – ozdoby świąteczne, montaż

Wszystkich chcących przyozdobić zimą swoje budynki (domy, sklepy, firmy) zapraszamy do skorzystania z naszej unikalnej oferty wynajmu podnośników koszowych firmy Rent-Expert.

Usługi


Obsługujemy również takie miasta: Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Rzgów, Starowa Góra, Wiśniowa Góra, Andrespol, Bedoń, Kalonka, Smardzew, Stryków, Rąbień i inne w województwie łódzkim
 

Siedziba firmy Łódź

Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby w Łodzi

93-138 Łódź
ul. Siedlecka 3b
tel. +48 690 066 060
biuro@rent-expert.pl

Oddział Warszawa

02-237 Warszawa
ul. Instalatorów 9
tel. +48 690 066 060

Nasze usługi:
- wynajem podnośników koszowych
- usługi podnośnikiem koszowym
- podnośniki koszowe z operatorem

Na terenie Warszawy wykonujemy tylko prace długoterminowe, kiludniowe.

Dlaczego my?

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Jesteśmy profesjonalistami, którzy w pracy z Klientami stawiają na bezpieczeństwo, dlatego właśnie możemy poszczycić się doskonałymi wynikami i wieloma kontrahentami, którzy korzystają z podnośników przez nas wynajmowanych. Poza wypożaczaniem podnośników koszowych wykonujemy przy ich użyciu określone prace zlecone przez Klientów.


Oddział Kalinko

95-030 Kalinko
Kalinko 49B
tel. +48 690 066 060

Kontakt

Rent Expert

Wynajem maszyn budowlanych
93-138 Łódź
ul. Siedlecka 3b
tel. +48 690 066 060
biuro@rent-expert.plOddział Warszawa

02-237 Warszawa
ul. Instalatorów 9
tel. +48 690 066 060